Türkiye Adalet Akademisinin resmi davetlisi olarak ülkemize ziyarette bulunan Kuveyt Devleti Yargı Enstitüsü Başkanı, Temyiz Mahkemesi Başkan Vekili ve Daire Başkanı ve Akademi Başkanı Sayın Adel Abdullah AL-EISA ile beraberindeki heyet 7 Şubat 2017 tarihinde Başkanlığımız tarafından kabul edilmiştir.

 

Amerika Birleşik Devletleri Ankara Büyükelçiliği Hukuk Müşaviri Sayın Sheldon Light 6 Şubat 2017 tarihinde Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR’e nezaket ziyaretinde bulunmuşlardır.

 

Başkanlığımız ve Ankara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile yapılan işbirliği kapsamında 03 Şubat 2017 Cuma günü 10:00-12:00 saatleri arasında konferans salonunda Prof. Dr. Üstün Dökmen tarafından "Yaşama ve Çalışma Sevinci" başlıklı bir konferans verilmiştir. Sayın Dökmen konferans sonrasında Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR tarafından makamında kabul edilmiştir.

 

Başkanlığımız 2017 Yılı Performans Programı kamuoyunun bilgisine sunulur.
Performans Programına erişmek için tıklayınız.

Tarih: 31 Ocak 2017

 

Anayasa Mahkemesi Başkanı Sayın Zühtü ARSLAN, Yargıtay Başkanı Sayın İsmail Rüştü CİRİT, Adalet Bakanı Sayın Bekir BOZDAĞ ile Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Sayın Ömer ÇELİK 31 Ocak 2017 tarihinde Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR’e nezaket ziyaretinde bulunmuşlardır.