T.C. DANIŞTAY BAŞKANLIĞINDAN

06/07/2018 tarihli ilanımız ile duyurulan, Danıştay Başkanlığında görev yapmak üzere; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/A maddesine göre istihdam edilmek üzere, 2575 sayılı Danıştay Kanunu’nun 12 inci maddesi ve Danıştay Atama ve Nakil Yönetmeliği hükümleri uyarınca, 6 adet Şoför kadrosu için sözlü sınav sonucu ve nihai başarı listesi belirlenmiştir.

Tarih: 19 Kasım 2018

Detaylar için tıklayınız.

 Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR’ün 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı

Milli Mücadelemizin ve İstiklal Savaşımızın Başkumandanı, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü sonsuzluğa uğurladığımız günün 80. Yıldönümünde sevgi, saygı, rahmet ve minnetle anıyorum. Devletimizin bekası, milletimizin istiklal ve istikbali için çıkılan tarihi yürüyüşümüze muasır medeniyetler seviyesine ulaşma yolunda sarsılmaz inancımızla devam ediyoruz. Cumhuriyetin getirdiği değerlerin korunması hususunda üzerimize düşen sorumluluğun bilincindeyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, ülkemizin, devleti ve milleti ile bölünmez bütünlüğü anlayışı içinde vatan toprağı için canlarını feda eden şehitlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi şükran ve minnetle anıyorum.

Tarih: 09 Kasım 2018

 T.C. DANIŞTAY BAŞKANLIĞI’NDAN

06/07/2018 tarihli ilanımız ile duyurulan, Danıştay Başkanlığında görev yapmak üzere; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/A maddesine göre istihdam edilmek üzere, 2575 sayılı Danıştay Kanunu’nun 12 inci maddesi ve Danıştay Atama ve Nakil Yönetmeliği hükümleri uyarınca, 6 adet Şoför kadrosu için uygulama sınav sonuçları ile sözlü sınavına alınacaklar belirlenmiştir.

Tarih: 08 Kasım 2018

Detaylar için tıklayınız.

 T.C. DANIŞTAY BAŞKANLIĞI’NDAN

06/07/2018 tarihli ilanımız ile duyurulan, Danıştay Başkanlığında görev yapmak üzere; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/A maddesine göre istihdam edilmek üzere, 2575 sayılı Danıştay Kanunu’nun 12 inci maddesi ve Danıştay Atama ve Nakil Yönetmeliği hükümleri uyarınca, 6 adet Şoför kadrosu için başvuru sonuçları ile uygulama sınavına alınacaklar belirlenmiştir.

 Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR’ün Cumhuriyet Bayramı Tebrik Mesajı

Cumhuriyetimizin 95. yılında, Yüce Milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyor; milli birlik ve beraberlik ruhunun daha da güçlendiği nice bayramlar diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, Ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve Devletimizin istiklali ve istikbali uğruna canlarını feda eden Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere; 15 Temmuz 2016 tarihinde hain darbe girişimine karşı yine aynı kararlılıkla verdikleri eşsiz mücadelede ebediyete intikal eden aziz şehitlerimizi saygı ve rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.

Tarih: 26 Ekim 2018