İstanbul Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Sayın Ahmet Cüneyt YILMAZ 20 Eylül 2017 tarihinde, göreve yeniden seçilmiş olmaları dolayısıyla Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR’e tebrik ziyaretinde bulunmuştur.

 

Adalet Bakanı Sayın Abdulhamit GÜL 14 Eylül 2017 tarihinde göreve yeniden seçilmiş olmaları dolayısıyla Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR’e tebrik ziyaretinde bulunmuşlardır.

 

Ankara Bölge İdare Mahkemesi Başkanı ile Ankara İdare ve Vergi Mahkemeleri Başkanlarından oluşan bir heyet 14 Eylül 2017 tarihinde göreve yeniden seçilmiş olmaları dolayısıyla Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR’e tebrik ziyaretinde bulunmuşlardır.

 Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR’ün
Kurban Bayramı Mesajı

Yüce Milletimizin Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörümüzün güçlendiği, dargınlıkların unutularak toplumsal birlik ve beraberlik ruhunun ön plana çıktığı, sağlıklı ve huzurlu nice bayramlar diliyorum.

Tarih: 31 Ağustos 2017

 Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR’ün
30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Milletimizin istiklal mücadelesinin dönüm noktası olan 30 Ağustos Zaferinin 95. yıl dönümünde, zor şartlarda Anadolu’nun bir Türk yurdu olduğunu tüm dünyaya bir kez daha gösteren, başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları  olmak üzere bu uğurda canlarını hiç düşünmeden feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi minnet, şükran ve rahmetle anıyor, Yüce milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum.

Tarih: 29 Ağustos 2017