Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Nükhet HOTAR 21 Kasım 2019 tarihinde Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR’e nezaket ziyaretinde bulunmuşlardır.

 

Venezuela Yüksek Adalet Mahkemesi Başkanı Sayın Maikel MORENO ve beraberindeki heyet 13 Kasım 2019 tarihinde Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR tarafından makamında kabul edilmiştir.

 Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR’ün 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete uğurladığımız günün 81. yıldönümünde sevgi, saygı, rahmet ve şükranla anıyorum. Cumhuriyetin kurucu değerlerinin milletimiz için ayrıştırıcı değil bütünleştirici nitelikte olduğunu, herkesin hukukunu koruyan ve güvence altına alan değerlerimize sahip çıkılması gereğini bir kez daha yineleyerek, istiklal ve istikbal mücadelemizin ölümsüz kahramanları tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle, minnetle anıyor, şükranlarımı sunuyorum.

Tarih: 10 Kasım 2019

 Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR’ün Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Cumhuriyetimizin 96. yılının gurur ve heyecanını yaşadığımız bu günde; aziz Milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyor, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve istiklal mücadelemizin vatansever mensuplarını, eşsiz fedakârlıklarıyla Milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehitlerimizi rahmet; kahraman gazilerimizi saygı ve minnetle anıyorum.

Tarih: 28 Ekim 2019

 

Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR’ün Barış Pınarı Harekâtı dolayısıyla yayımladığı mesaj için tıklayınız.

Tarih: 14 Ekim 2019