Görme Engelliler

 T.C. DANIŞTAY BAŞKANLIĞINDAN 

 

AŞÇI UYGULAMA SINAVI DETAYLARI:

 Danıştay’da 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi uyarınca Sözleşmeli Destek Personeli (Aşçı hizmetinde çalıştırılmak üzere) olarak istihdam edilmek üzere başvurusu kabul edilen adaylar 18/07/2019 Perşembe günü Başkent Üniversitesi Thermopolium Gastronomi Akademisi (TGA) Bağlıca Kampüsü Eskişehir Yolu 20. Km. Etimesgut/ANKARA adresinde uygulama sınavına alınacaktır.
 Adayların sınav günü uygulama sınav saatinden yarım saat öncesinde sınav yerinde hazır olmaları ve nüfus cüzdanı bulundurmaları gerekmektedir.

GARSON UYGULAMA SINAVI DETAYLARI:

 Danıştay’da 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi uyarınca Sözleşmeli Destek Personeli (Garson hizmetinde çalıştırılmak üzere) olarak istihdam edilmek üzere başvurusu kabul edilen adaylar 16-17/07/2019 tarihlerinde Danıştay Başkanlığı Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:149 Eskişehir yolu 10. Km Çankaya/ANKARA adresinde uygulama sınavına alınacaktır.
 Adayların sınav günü uygulama sınav saatinden yarım saat öncesinde sınav yerinde hazır olmaları ve nüfus cüzdanı bulundurmaları gerekmektedir.

   

HİZMETLİ, BULAŞIKÇI VE SAĞLIK TEKNİSYENİ SÖZLÜ SINAV DETAYLARI :

   Sözleşmeli Destek Personeli (HizmetliBulaşıkçı, Sağlık Teknisyeni) alımı için yapılacak olan sözlü sınavın Eylül ayı içerisinde gerçekleştirilmesi planlanmakta olup, kesin sınav tarihi ve yeri daha sonra ilan edilecektir.

   


Aşçı uygulama sınav saati için tıklayınız.
Garson uygulama sınav saati için tıklayınız.
Hizmetli başvuruları kesin listesi için tıklayınız.
Sağlık Teknisyen Yardımcısı başvuruları kesin listesi için tıklayınız.
Bulaşıkçı başvuruları kesin listesi için tıklayınız.