Görme Engelliler

 2020 Kasım Ayı Duyuru Arşivi 

Danıştay Başkanı Sayın Zeki YİĞİT, 13 Kasım 2020 tarihinde Ankara Valisi Sayın Vasip ŞAHİN’e iade-i ziyarette bulunmuşlardır.

Ayrıntılar ve fotoğraflar için tıklayınız.

Tarih: 13 Kasım 2020

 

Danıştay Başkanı Sayın Zeki YİĞİT, yeniden Kamu Başdenetçisi olarak seçilen Sayın Şeref MALKOÇ’u 13 Kasım 2020 tarihinde makamında ziyaret etmişlerdir.

Ayrıntılar ve fotoğraflar için tıklayınız.

Tarih: 13 Kasım 2020

 

DANIŞTAY BAŞKANI SAYIN ZEKİ YİĞİT’İN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ MESAJI

Türk Milletinin verdiği eşsiz istiklal ve istikbal mücadelesine önderlik ederek zafere ulaştıran, her çağda varlığını sürdüren Türk Milletinin yeniden özgür, bağımsız ve güçlü biçimde dünya sahnesinde yerini almasının nişanesi olan Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü vefatının 82. yıldönümünde saygı, rahmet ve şükranla yâd ediyorum. Milli birlik ve beraberliğimizi koruyarak, ecdadımızın bizlere mirası olan kazanımlarımıza sahip çıkılması, evrensel hukuk ilkeleri çerçevesinde adaletin ve hukukun üstün tutulması gerektiği inancıyla, İstiklal mücadelemizin bütün kahramanları ile ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle anıyorum.

Tarih: 10 Kasım 2020

 

Danıştay Başkanı Sayın Zeki YİĞİT, 09 Kasım 2020 tarihinde Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Sayın Ali ERBAŞ’a iade-i ziyarette bulunmuşlardır.

Ayrıntılar ve fotoğraflar için tıklayınız.

Tarih: 09 Kasım 2020