Görme Engelliler

 2018 Mart Ayı Duyuru Arşivi 

Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR ve beraberindeki Danıştay Daire Başkanı, Danıştay Üyeleri, Genel Sekreter, Genel Sekreter Yardımcısı ve Tetkik Hâkiminden oluşan heyet, 23 Mart 2018 tarihinde Konya Bölge İdare Mahkemesi Başkanlığında çalışma ziyareti gerçekleştirmişlerdir.

Ayrıntılar ve fotoğraflar için tıklayınız.

Tarih: 30 Mart 2018

 

Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR ve beraberindeki Danıştay Genel Sekreteri, Genel Sekreter Yardımcıları ve Genel Sekreterlik Tetkik Hâkimlerinden oluşan heyet Sayın Dr. Sinan İBİŞ’in de katılımlarıyla 21 Mart 2018 tarihinde Ankara’da bulunan bir yaşlı bakım merkezine ziyarette bulunmuşlardır.

Tarih: 21 Mart 2018

 

Maliye Bakanı Sayın Naci AĞBAL, 19 Mart 2018 tarihinde Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR’e nezaket ziyaretinde bulunmuşlardır.

Ayrıntılar ve fotoğraflar için tıklayınız.

Tarih: 19 Mart 2018

 

Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR’ün 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 103’üncü Yıldönümü Mesajı;

Aziz Milletimizin istiklal ve istikbal mücadelesinin dönüm noktası olan Çanakkale Zaferinin 103. yıl dönümünde, her türlü yokluk ve zorluğa karşın vatan sevgisi ve iman dolu yürekleriyle şanlı bir tarih yazan, "Çanakkale Geçilmez" dedirten başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere, canından aziz bildiği bu toprakları bizlere vatan kılan ve ülkemizin bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden tüm aziz şehitlerimizi ve ebediyete irtihal etmiş kahraman gazilerimizi şükran, minnet ve rahmetle anıyorum.

Tarih: 18 Mart 2018

 

Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR’ün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle yayımladığı mesaj için tıklayınız.

Tarih: 08 Mart 2018

 

Ankara Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Erol PARLAK 28 Şubat 2018 tarihinde Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR’e nezaket ziyaretinde bulunmuşlardır.

Ayrıntılar ve fotoğraflar için tıklayınız.

Tarih: 01 Mart 2018