Görme Engelliler

 2018 Kasım Ayı Duyuru Arşivi 

T.C. DANIŞTAY BAŞKANLIĞINDAN

06/07/2018 tarihli ilanımız ile duyurulan, Danıştay Başkanlığında görev yapmak üzere; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/A maddesine göre istihdam edilmek üzere, 2575 sayılı Danıştay Kanunu’nun 12 inci maddesi ve Danıştay Atama ve Nakil Yönetmeliği hükümleri uyarınca, 6 adet Şoför kadrosu için sözlü sınav sonucu ve nihai başarı listesi belirlenmiştir.

Detaylar için tıklayınız.

Tarih: 19 Kasım 2018

 

Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR’ün 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı

Milli Mücadelemizin ve İstiklal Savaşımızın Başkumandanı, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü sonsuzluğa uğurladığımız günün 80. Yıldönümünde sevgi, saygı, rahmet ve minnetle anıyorum. Devletimizin bekası, milletimizin istiklal ve istikbali için çıkılan tarihi yürüyüşümüze muasır medeniyetler seviyesine ulaşma yolunda sarsılmaz inancımızla devam ediyoruz. Cumhuriyetin getirdiği değerlerin korunması hususunda üzerimize düşen sorumluluğun bilincindeyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, ülkemizin, devleti ve milleti ile bölünmez bütünlüğü anlayışı içinde vatan toprağı için canlarını feda eden şehitlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi şükran ve minnetle anıyorum.

Tarih: 09 Kasım 2018

 

T.C. DANIŞTAY BAŞKANLIĞI’NDAN

06/07/2018 tarihli ilanımız ile duyurulan, Danıştay Başkanlığında görev yapmak üzere; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/A maddesine göre istihdam edilmek üzere, 2575 sayılı Danıştay Kanunu’nun 12 inci maddesi ve Danıştay Atama ve Nakil Yönetmeliği hükümleri uyarınca, 6 adet Şoför kadrosu için uygulama sınav sonuçları ile sözlü sınavına alınacaklar belirlenmiştir.

Detaylar için tıklayınız.

Tarih: 08 Kasım 2018