Görme Engelliler

 2018 Ekim Ayı Duyuru Arşivi 

T.C. DANIŞTAY BAŞKANLIĞI’NDAN

06/07/2018 tarihli ilanımız ile duyurulan, Danıştay Başkanlığında görev yapmak üzere; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/A maddesine göre istihdam edilmek üzere, 2575 sayılı Danıştay Kanunu’nun 12 inci maddesi ve Danıştay Atama ve Nakil Yönetmeliği hükümleri uyarınca, 6 adet Şoför kadrosu için başvuru sonuçları ile uygulama sınavına alınacaklar belirlenmiştir.

Başvuru sonuçları ve detaylar için tıklayınız.

Tarih: 31 Ekim 2018

 

Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR’ün Cumhuriyet Bayramı Tebrik Mesajı

Cumhuriyetimizin 95. yılında, Yüce Milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyor; milli birlik ve beraberlik ruhunun daha da güçlendiği nice bayramlar diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, Ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve Devletimizin istiklali ve istikbali uğruna canlarını feda eden Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere; 15 Temmuz 2016 tarihinde hain darbe girişimine karşı yine aynı kararlılıkla verdikleri eşsiz mücadelede ebediyete intikal eden aziz şehitlerimizi saygı ve rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.

Tarih: 26 Ekim 2018

 

Kırşehir Valisi Sayın İbrahim AKIN 5 Ekim 2018 tarihinde Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR’e nezaket ziyaretinde bulunmuşlardır.

Ayrıntılar ve fotoğraflar için tıklayınız.

Tarih: 09 Ekim 2018