Görme Engelliler

 2017 Nisan Ayı Duyuru Arşivi 

Danıştay Başkanlığı hizmet binasında yer alan Adalet Bakanlığı İş Yurtları Kurumu Satış Mağazasının açılışı 19 Nisan 2017 Çarşamba günü Danıştay Başkanımız Sayın Zerrin GÜNGÖR ve Adalet Bakanlığı Müsteşarı Sayın Kenan İpek’in katılımlarıyla gerçekleştirilmiş olup açılış münasebetiyle bir kokteyl verilmiştir.

Ayrıntılar ve fotoğraflar için tıklayınız.

Tarih: 24 Nisan 2017

 

Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR’ün
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

Milli irade ve ulusal bağımsızlığımızın sembolü Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 97. yıl dönümünü kutlamanın haklı gururunu yaşadığımız bu günde, yüce Milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, bağımsız ve güçlü bir Türkiye’de devlet ve millet bir olarak çocuklarımıza daha güçlü bir gelecek kuracağımıza inanıyorum. Başta bu anlamlı günü tüm dünya çocuklarına armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere istiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını şükran, minnet ve rahmetle anıyorum.

Tarih: 22 Nisan 2017

 

31 Mart 2017 Cuma günü 10:00-12:00 saatleri arasında Danıştay konferans salonunda Hacettepe Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. İbrahim Yıldırım tarafından "İnsan İlişkileri ve İletişim" konulu bir söyleşi gerçekleştirilmiştir. Sayın Yıldırım söyleşi sonrasında Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR tarafından makamında kabul edilmiştir.

Ayrıntılar ve fotoğraflar için tıklayınız.

Tarih: 03 Nisan 2017