Görme Engelliler

 2016 Eylül Ayı Duyuru Arşivi 

23/12/2014 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Genel Yönetim Muhasebe Yönetmeliği’nin 313 ve 327 nci maddeleri gereğince, Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğünün idarelerin kullanımına açmış olduğu Kamu Harcama ve Muhasebe Bilişim Sisteminden (KBS) alınan Başkanlığımız 2016 yılı Ağustos ayı Mali Tabloları kamuoyunun bilgilerine saygıyla sunulur.

Mali tablolara erişmek için tıklayınız.

Tarih: 26 Eylül 2016

 

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Dr. Faruk ÖZLÜ, 22 Eylül 2016 tarihinde Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR’e nezaket ziyaretinde bulunmuşlardır.

Detaylar için tıklayınız.

Tarih: 23 Eylül 2016

 

Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR’ün Kurban Bayramı Mesajı

Aziz Milletimizin Kurban Bayramını kutluyor, karşılıklı sevgi, saygı, hoşgörü ve anlayış içinde inançların ve köklü geleneklerimizin en güzel şekliyle yaşandığı, birlik ve kardeşlik şuurunun güçlendiği, huzur ve refah içinde nice bayramlar diliyorum. Birliğimizi hedef alan hain terör saldırılarının, Devletimizin kudreti ve Milletimizin kararlı iradesi karşısında son bulacağına, ülkemizde milli iradenin, barışın ve huzurun egemen olacağına yürekten inanıyorum. Bu vesileyle, ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi saygı ve rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.

Tarih: 09 Eylül 2016