Görme Engelliler

 2016 Kasım Ayı Duyuru Arşivi 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Dr. Mehmet Müezzinoğlu 17 Kasım 2016 tarihinde Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR’e nezaket ziyaretinde bulunmuşlardır.

Ayrıntılar ve fotoğraflar için tıklayınız.

Tarih: 21 Kasım 2016

 

Aile ve Sosyal Politikalar Eski Bakanı Sayın Sema Ramazanoğlu 17 Kasım 2016 tarihinde Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR’e nezaket ziyaretinde bulunmuşlardır.

Ayrıntılar ve fotoğraflar için tıklayınız.

Tarih: 21 Kasım 2016

 

Türkiye Adalet Akademisinin resmi davetlisi olarak ülkemize ziyarette bulunan Bosna-Hersek Federasyonu Hakim ve Savcılık Eğitim Merkezi Başkanı Sayın Arben MURTEZİĆ ile beraberindeki heyet 16 Kasım 2016 tarihinde Başkanlığımız tarafından kabul edilmiştir.

Ayrıntılar ve fotoğraflar için tıklayınız.

Tarih: 21 Kasım 2016

 

Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR’ün 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü ebediyete uğurladığımız günün 78’inci yıldönümünde hepimize düşen görev; O’nu ve O’nun en büyük eseri Cumhuriyet’i anlamak, Cumhuriyet’in getirdiği değerleri ve kazanımları korumak, milli birlik ruhu içinde Ülkemizin menfaatlerini ön planda tutan çalışmalarımızı artırmaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve Milletimize kayıtsız şartsız egemenliği sağlayan İstiklal Mücadelemizin tüm vatansever kahramanlarını, eşsiz fedakarlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehitlerimizi şükran ve rahmetle, gazilerimizi saygı ve minnetle anıyorum.

Tarih: 09 Kasım 2016