Görme Engelliler

 2014 Mayıs Ayı Duyuru Arşivi 

Romanya Adalet Bakanı ve Beraberindeki Heyetin Ülkemizi Ziyareti

Adalet Bakanlığı’nın konuğu olarak Türk yargı sistemi hakkında bilgi edinmek ve incelemelerde bulunmak üzere Romanya Adalet Bakanı Sayın Robert-Marius CAZANCIUE ve temsilcilerinden oluşan bir heyet 22 Mayıs 2014 tarihinde Danıştay Başkanlığı’na resmi çalışma ziyaretinde bulunmuş ve bu kapsamda Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR tarafından kabul edilmişlerdir.

Ayrıntılar için tıklayınız.

Tarih: 23 Mayıs 2014

 

Tacikistan Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan gelen 32 kişilik savcı heyeti, 21 Mayıs 2014 tarihinde Danıştay Başkanlığına çalışma ziyaretinde bulunmuşlardır.

Ayrıntılar için tıklayınız.

Tarih: 22 Mayıs 2014

 

Dünya Bankası organizasyonunda, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Şura Konseyi’nden oluşan heyet; 14 Mayıs 2014 tarihinde Danıştay Başkanlığımıza resmi bir çalışma ziyaretinde bulunmuşlardır.

Ayrıntılar için tıklayınız.

Tarih: 16 Mayıs 2014

 

Manisa İlimizin Soma İlçesindeki maden ocağında meydana gelen elim kazada hayatını kaybeden işçilerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ve milletimize başsağlığı, yaralı işçilerimize acil şifalar diliyoruz. Madende mahsur kalan işçilerimizin bir an önce sağlıkla kurtarılmaları için tüm Danıştay çalışanları olarak dua ediyoruz.

Danıştay Başkanlığı

Tarih: 14 Mayıs 2014

 

Prof. Thomas Giegerich ve Christos Makridis’ten Oluşan Bağımsız Uzman Heyetin Yargı Alanında İstişari Ziyareti.

Ayrıntılar için tıklayınız.

Tarih: 07 Mayıs 2014

 

İtalya Milan Mahkemesi Başkanı, İtalyan Yargı Okulu Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Dr. Giovanna Ada Lucia Ichino ve beraberindeki heyet 30 Nisan 2014 tarihinde Danıştay Başkanlığımıza resmi çalışma ziyaretine bulunmuşlardır.

Fotoğraflar için tıklayınız.

Tarih: 02 Mayıs 2014